Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-03-12 20:15:40

skunks

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 6
Punktów :   

sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

Witam na oficjalnym forum sekcji św.Marcin i Ratajczaka
Chętnych do zapisania prosze o posty
UWAGA:
Warunki czlonkostwa:
jeżdżenie na mecze wyjzdowe i mecze w Poznaniu
Zero pijactwa podczas meczy-takich ludzi nie potrzebujemy

Offline

 

#2 2008-03-12 21:41:07

mielony-79

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

No to zapisujemy się panowie z centrum.

Ostatnio edytowany przez mielony-79 (2008-03-12 21:41:27)

Offline

 

#3 2008-03-13 18:33:29

skunks

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

Mamy kolejnego kandydata
Darek Świderski ul Św. Marcin 37


Do tego dochodzi dwóch andydatów następnych




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informuje że wstępne spotkanie odbędzie się po meczu LECH-WISLA na dole 2 sektora

Offline

 

#4 2008-03-14 20:08:37

hugo

Moderator

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

o co chodzi z tą sekcją?ja mieszkam na świętym i czasem jeżdżę na wyjazdy.może więcej szczegółów?


ps:aha panie mielony 79 ,dlaczego tylko panowie mają się zapisywać?ja to bym chciał ,żeby dziewczyny też jeździły na wyjazdy.bez obrazy rzecz jasna.pzdr

Ostatnio edytowany przez hugo (2008-03-14 20:17:30)

Offline

 

#5 2008-03-14 20:17:19

skunks

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

TY cholerny ultrasie mieszkasz ze mną w klatce, i wiesz oco chodzi z tą sekcją już Ci wszystko tlumaczylem...


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Już wszystko wyjaśniam:
"Mamy FC w całej Wlkp., które organizują się coraz lepiej i mocno idą do przodu na każdej płaszczyźnie kibicowania.
Wszyscy jednak zauważamy, że aktywnością i liczbami wyjazdowymi FC zaczynają dominować nad Poznaniem. Nie jest to zła tendencja, ale z Poznania i okolic można wycisnąć znacznie więcej, a jest to możliwe tylko przy lepszej organizacji i mobilizacji. W związku z tym zaczynamy organizować i formalizować FC na terenie Poznania, nazwiemy to sekcjami dla rozróżnienia. Zamysł jest prosty, ludzie którzy razem chodzą/jeżdżą na mecze zgłaszają się do mnie i wyznaczają przedstawiciela, który będzie się ze mną kontaktował, spotykamy się i obieramy formułę współpracy."


"Będziemy wspólnie mobilizować się do uczestnictwa w meczach, przeprowadzać różnego rodzaju akcje itp.  Sekcje, które będą aktywnie działać w duchu zasad kibicowskich będą miały możliwość rezerwacji biletów na wyjazdy, pomocy w zakupie karnetów, uczestnictwa w spotkaniach z przedstawicielami klubu i WL, możliwość organizacji spotkań z piłkarzami itp. Kiedy uda nam się zorganizować wiele sekcji, podzielimy ulice i osiedla na dzielnice. Przynależność do danej sekcji nie będzie uwarunkowana zamieszkaniem tzn. ktoś może mieszkać na Chrobrego, a działać w sekcji z Polnej."

Napisał litar na oficjalnym forum


myslę że Ci co chcą należeć do tej sekcji już to ogarnęli
Moim zadaniem jest to zeby m.in. policzyć ile ludzi z naszej okolicy bylo na danym meczu.... później będzie możliwość robienia wlasnych koszulekitp.
Chodzi tu oto żeby utożsamiać sie ze swoją ulicą tak jak to robią FC które utożsamiaja się ze swoimi "miastami"

Offline

 

#6 2008-03-14 22:41:04

asfalt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

Ja się też zapisuje jestem z Placu Wolności

Offline

 

#7 2008-03-14 22:59:51

Barthas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

Ja byłbym chętny, ale póki co narazie biernie (brak czasu na co kolwiek). Od przyszłego sezonu czynnie. Na mecze chodzę od ok. 6 lat, obecnie mam przerwę w kibicowskiej karierze, sporadycznie bywam na meczach w Poznaniu, nie mówiąc o wyjazdach. Meczy zaliczonych mam sporo, wyjazdów kilka(naście?). Mieszkam w dolnej części Św.Marcina.

Offline

 

#8 2008-03-18 13:59:06

borimir86

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: sekcja Św.Marcin i Ratajczaka

Witam, chciałbym dołączyć, Powstańców Wlkp. :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szuflada.pun.pl www.brudzen.pun.pl www.udc.pun.pl www.lostarysacz.pun.pl www.typennington.pun.pl